Centrum Zdrowia Rewital

Słuchawka +22 390 55 35

– DBAMY O CIEBIE W TWOIM DOMU – 

TERAPIA DOMOWA TO IDEALNE POŁĄCZENIE TELEREHABILITACJI I TELEMEDYCYNY

 

Terapia domowa – jest kompleksowym rozwiązaniem dla osób, które chcą lub są zmuszone zadbać o swoje zdrowie również w warunkach domowych. Szczególnie zalecana jest osobom cierpiącym na choroby przewlekłe, zażywających w sposób ciągły środków przeciwbólowych, po operacjach ortopedycznych i nie tylko. Dla których ciągłe przyjeżdżanie do naszych poradni jest niemożliwe lub po prostu uciążliwe. 

Terapia domowa – pozwala na kontynuację zabiegów, ćwiczeń oraz innych zaleceń w wygodnych warunkach domowych jednak pod ciągłą opieką specjalistów z zakresu fizjoterapii, terapii fizykalnych i rehabilitacji.

Naszym nadrzędnym celem jest pozbycie się bólu, dolegliwości, niedomagań, wspomaganie rekonwalescencji, przyspieszenie procesów regeneracyjnych, profilaktyka zdrowotna oraz ogólna poprawa samopoczucia.

 

DO KOGO SKIEROWANA JEST TERAPIA DOMOWA?

DO WSZYSTKICH – ALE…..musisz być gotowy/wa wziąć na siebie część odpowiedzialności za swoje zdrowie. Jeżeli TAK, to Terapia Domowa jest właśnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

WSZYSTKIE INFORMACJE UZYSKACIE PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ WWW.TERAPIADOMOWA.PL

 

Z Terapii Domowej korzystają zawodnicy KS Metro Warszawa. Wspieramy całą drużynę w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji.