Centrum Zdrowia Rewital

Słuchawka +22 390 55 35

METODY WALKI Z BÓLEM

Stosowane terapie

TR-Therapy - Terapia radiofalowa
ukierunkowana

Jest to terapia polegająca na przenoszeniu fal radiowych, która umożliwia selektywne (wybiórcze) przegrzanie tkanek. Terapeuta za pomocą głowic wykonuje masaż/terapię w miejscu dolegliwości. W wyznaczonym obszarze dochodzi do przegrzania oraz przekrwienia tkanek znajdujących się pod skórą.

BTL SIS

BTL–6000 SIS (Super Inductive System − Super Indukcyjna Stymulacja) to innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę. BTL SIS działa przeciwbólowo i regeneracyjnie. Wywołuje miostymulację, miorelaksację, mobilizację stawów, wpływa na poprawę oddychania oraz przyspiesza gojenie złamań.

Fala uderzeniowa
(akustyczna) BTL

Terapia falami uderzeniowymi BTL SWT jest nieinwazyjnym, nowoczesnym rozwiązaniem do eliminowania przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym. Ma swoje zastosowanie w fizjoterapii, ortopedii i medycynie sportowej. Aplikacje są stosowane w leczeniu przewlekłych schorzeń mięśni, ścięgien i więzadeł oraz w bólach kręgosłupa. Najczęstsze wskazania to: zespół bolesnego barku, zapalenie nadkłykcia bocznego/przyśrodkowego kości ramiennej, ból więzadła rzepki „kolano skoczka”, ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, ból ścięgna Achillesa i punkty spustowe.

Drenaż limfatyczny

Drenaż kończyny zachodzi przez napełniające się powietrzem rękawy, które pacjent zakłada na nogi lub ręce. Mankiety składają się z wielu niezależnych od siebie komór powietrznych, które są wypełniane we wcześniej zdefiniowanych cyklach w zależności od diagnozy pacjenta.

Logo Revital

Wróć do pełni sił i znów ciesz się życiem!

Zapisz się na konsultację w Centrum Zdrowia Rewital

Umów się na wizytę