Centrum Zdrowia Rewital

Słuchawka +22 390 55 35

METODY WALKI Z BÓLEM

Stosowane metody

Terapia radiofalowa
ukierunkowana

Jest to terapia polegająca na przenoszeniu fal radiowych, która umożliwia selektywne (wybiórcze) przegrzanie tkanek. Terapeuta za pomocą głowic wykonuję masaż/ terapię w miejscu dolegliwości. W wyznaczonym obszarze dochodzi do przegrzania oraz przekrwienia tkanek znajdujących się pod skórą.

BTL SIS

Super indukcyjna stymulacja – wykorzystuję pole elektromagnetyczne o wysokiej indukcji. Pozwala na miejscowe, precyzyjne przyłożenie pola elektromagnetycznego, przenikającego warstwy tkanek, kości, jak również odzieży czy opatrunków gipsowych, stymulując ściśle wyznaczony obszar w głębi ciała.

Fala uderzeniowa
(akustyczna) BTL

Aparat generuje fale uderzeniowe skompresowanego powietrza. Wytwarza ono energię kinetyczną, która w chwili zetknięcia z obszarem zabiegowym zamieniana jest na energie akustyczną

Drenaż limfatyczny

Drenaż kończyny zachodzi przez napełniające się powietrzem rękawy, które pacjent zakłada na nogi lub ręce. Mankiety składają się z wielu niezależnych od siebie komór powietrznych, które są wypełniane we wcześniej zdefiniowanych cyklach w zależności od diagnozy pacjenta.

Logo Revital

Wróć do pełni sił i znów ciesz się życiem!

Zapisz się na konsultację w Centrum Zdrowia Rewital

Spacer wirtualny >