fbpx

Rehabilitacja z Rewital

Ból nie musi być stałym towarzyszem Twojego życia. Przyjdź i sprawdź nasza skuteczność.

 

Rehabilitacja z Rewital

Działaj z profesjonalistami

 

Rehabilitacja w naszym centrum to nie tylko zabieg. To kompleksowe podejście do problemu. W wielu przypadkach jest potrzeba szerszego spojrzenia na problemy zdrowotne. Proponujemy badania, konsultacje oraz skuteczne zabiegi. 

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Działamy na wielu płaszczyznach i dlatego podnosimy skuteczność naszych działań.  Zabiegi manualne w połączeniu z fizykoterapią dają w wielu przypadkach spektakularne efekty. Fizykoterapia w znaczący sposób przyspiesza regenerację, gojenie, ukrwienie tkanek i dlatego przyspiesza cały proces rehabilitacji. Zabiegi manualne wykonywane przez wykfalifikowanego fizjoterapeutę przy zastosowaniu odpowiednich technik rozluźniają, likwidują napięcia, poprawiają przepływy (np. limfy), poprawiają ruchomość. 

Pacjent wychodząc od nas otrzymuje pełny zakres wiedzy na temat swojego schorzenia, ćwiczenia (po konsultacji z fizjoterapetą) oraz w wielu przypadkach zalecenia co do diety czy suplementacji. Prawidłowa rehabilitacja to także dostarczenie do organizmu odpowiednich składników wspomagających działanie fizykoterapii i fizjoterapii (terapii manualnej). Skontaktuj się z nami w celu przygotowania terapii dla Ciebie.

 

Zapraszamy

Nasze Centra są  do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i sugestie. Zapraszamy!

ul. Garibaldiego 4,
04-078 Warszawa

22 390 55 35

biuro@rewital.pl

Napisz do nas

12 + 3 =