Centrum Zdrowia Rewital

Słuchawka +22 390 55 35

DR. HERBY

utworzone przez admin | kwi 07, 2021

Najwyższej jakości suplementy diety. Dr. Herby oferuje trzy produkty niezbędne w naszym życiu do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkty z bardzo wysoką zawartością naturalnych składników; witamin i minerałów, które uzupełniają w sposób bezpieczny niedobory w naszym organizmie.

Dr. Herby – Polska firma biotechnologiczna , która stawia sobie za cel produkowanie wyłącznie naturalnych mieszanek witamin i substancji odżywczych, przedstawia wyjątkową formułę 100% naturalnej WITAMINY C z dodatkiem bioflawonoidów i ekstraktu z kurkumy z kurkuminoidami.

WITAMINA D3 KOENZYM Q10 K2MK7 CYNK CHLOROFIL, WITAMINA E

Niezwykły kompleks witaminowo mineralny. Zawartość witaminy D3 oraz K2MK7 znana jest najbardziej z produktów na mocne kości, ale witamina D to nie tylko mocne kości! Jest odpowiedzialna również za naszą odporność, bierze czynny udział w procesie podziałów komórkowych co ma już wpływ na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Witaminę D jesteśmy w stanie wyprodukować w naszym organizmie sami, jest jednak jeden warunek – odpowiednio długa ekspozycja na promienie słoneczne. Jak wiemy, nie zawsze jest to możliwe, dlatego suplementacja witaminy D jest niezmiernie ważna. Drugi ze składników koenzym Q10 to niezwykle ważny składnik naszego organizmu. Jest właściwie obecny w całym naszym ciele, jednak najważniejszą jego cechą jest ochrona naszego DNA, jest silnym antyoksydantem – działa profilaktycznie antynowotworowo, minimalizuje skutki uboczne stresu psychicznego i fizycznego, poprawia regenerację (posiada zdolności naprawcze hamuje rozwój wolnych rodników), zapobiega przed tworzeniem się złogów cholesterolu w tętnicach. Jak widać koenzym Q10 ma bardzo szerokie zdrowotne działanie na nasz organizm.

Witamina C500 FORTE NATURAL

Pierwsza mieszanka z witaminą C w proszku jako przyprawa do potraw dla osób z anemią z niedoboru żelaza!

W opakowaniu 250 gramowym znajduje się aż 100 dawek naturalnej witaminy C. Formuła naturalnego proszku pozwala na jego dowolne zastosowanie zarówno do rozpuszczania w sokach warzywnych lub owocowych, jak też jako dodatek do pożywienia. Warto pamiętać, że dodanie witaminy C do pożywienia lub suplementów zawierających żelazo, znacząco poprawia wchłanianie tego ważnego pierwiastka. Niedobór żelaza i anemia z niedoboru żelaza szczególnie często występuje u kobiet. Zamów teraz i skorzystaj z promocji.

COLAZIS PRO – REGENERACJI STAWÓW I SKÓRY

Najwyższej jakości NATURALNA regeneracja. Naturalne substancje odżywcze zawarte w COLAZIS PRO są rekomendowane do regeneracji skóry, wzmacniania jej elastyczności i wygładzania zmarszczek oraz dla osób intensywnie uprawiających sport i osób w okresie rekonwalescencji po zwichnięciach stawów lub złamaniach kości. Colazis Pro to synergia działania wzmacniająca efekt odbudowy i wzajemne współdziałanie poszczególnych składników niezbędnych do utrzymania skóry i stawów w pełnej kondycji. Glukozamina, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i hydrolat kolagenu oraz siarka organiczna w MSM to złoty standard w odżywianiu i regeneracji stawów w sporcie i ortopedii. Aminokwasy ekologicznego biohydrolatu kolagenowego oraz kwasu hialuronowego wzbogacone przez Witaminę C oraz witaminę E odbudują podścielisko kolagenowe w skórze. Indukują i wspomagają jędrność skóry szczególnie skóry u osób starszych, skóry zniszczonej przez zbyt silne nasłonecznienie oraz w trakcie odchudzania. Elastyczność i nawodnienie tkanki podskórnej jaka powstaje dzięki składnikom Colazis Pro uzupełniającym zbilansowaną i zróżnicowaną dietę pojawia się szybko i trwa dłużej.

Wszystkie produkty możecie Państwo zakupić na oficjalnej stronie producenta >> www.drherby.pl

Logo Revital

Wróć do pełni sił i znów ciesz się życiem!

Zapisz się na konsultację w Centrum Zdrowia Rewital

Spacer wirtualny >