Centrum Zdrowia Rewital

Słuchawka +22 390 55 35

TERAPIA MTP

utworzone przez admin | wrz 30, 2020

Terapia MTP, którą stosujemy od lat w naszych gabinetach fizjoterapeutycznych cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Pacjentów. Popularność ta wynika z niezwykłych efektów po zastosowaniu MTP. Bardzo długo i zupełnie nie potrzebnie zmagali się z różnego rodzaju bólami i schorzeniami związanymi z układem kostnym, krwionośnym, stawowym czy mięśniowym.

Po wdrożeniu w ich leczenie Terapii MTP ich funkcjonowanie w ciągu dnia, regeneracja ciała w nocy, weszła na zupełnie inny poziom życia.

My sami jako fizjoterapeuci korzystamy z tej Terapii, ponieważ nasza praca jest pracą fizyczną, nasze kręgosłupy są narażone na obciążenia, skrzywienia i patologie. Dzięki Terapii MTP, możemy pracować bez bólu.

Zmniejszony ból dzięki MTP

Przez lata Terapia  okazała się skuteczna zarówno w przypadku bólu ostrego, jak i przewlekłego. Ciało składa się z około 70 bilionów komórek, które komunikują się za pośrednictwem częstotliwości elektromagnetycznych. Kiedy organizm doświadcza impulsów elektromagnetycznych, wytwarza mikroprądy, które kierują się do błony komórkowej, modyfikując i przywracając normalne funkcjonowanie uszkodzonym komórkom.

Lepszy sen

Terapia bardzo poprawia komfort i poprawy snu. Osoby, które cierpią na takie problemy, jak: problemy z zasypianiem, wczesne budzenie się, wielokrotne wybudzanie lub długie godziny czuwania w nocy.

Zwiększona cyrkulacja

Podstawową funkcją naszych pól magnetycznych w organizmie jest naturalne zwiększenie krążenia poprzez otwieranie i rozszerzanie tętnic i naczyń włosowatych. Gdy stosowana jest Terapia, przez komórkę przechodzi impuls magnetyczny, który umożliwia naładowanie membrany. Następnie komórki oddzielają się od siebie, co sprzyja prawidłowemu krążeniu i zwiększeniu ilości tlenu w komórce.

Zmniejszone stany zapalne

Stan zapalny jest spowodowany tym, że organizm próbuje się wyleczyć po doznaniu kontuzji. Terapia MTP pomaga zmniejszyć stan zapalny, ładując komórki delikatnym impulsem elektromagnetycznym. Po naładowaniu komórki zwiększają zdolność przenoszenia tlenu, co sprzyja gojeniu, zmniejsza obrzęk i ból. Impuls elektromagnetyczny przepływający przez organizm zatrzymuje uwalnianie mediatorów stanu zapalnego i zwiększa przepływ krwi.

JAKIE SCHORZENIA DZIAŁA TERAPIA MTP

 

Dlaczego Terapia MTP  jest skuteczną alternatywną terapią przeciwnowotworową?

Chirurgia, radioterapia i chemioterapia są obecnie standardowym sposobem leczenia raka. I każdy pacjent z rakiem musi najpierw szukać wykwalifikowanego lekarza do standardowego leczenia przed otrzymaniem alternatywnej terapii przeciwnowotworowej.

Stosując Terapię wraz z lekami wiemy, że skuteczność leczenia się nowotworów jest wyższa.

Jedna metoda nie jest wystarczająco dobra. Samo leczenie elektromagnetyczne może nie wystarczyć do walki z rakiem. Pacjent musi również połączyć tę terapię z dawkami innych przeciwnowotworowych suplementów oraz konwencjonalnym leczeniem.

Walka z prostatą

Lekarze z Uniwersytetu Sapienza w Rzymie opublikowali obiecujące wyniki małego prospektywnego badania interwencyjnego z wykorzystaniem nieinwazyjnej terapii pulsującym polem elektromagnetycznym w leczeniu mężczyzn cierpiących na łagodny przerost prostaty (BPH). Po miesiącu leczenia objętość gruczołu krokowego i objawy znacznie się zmniejszyły. Większe korzyści z leczenia odnieśli mężczyźni z umiarkowanie ciężkimi objawami ze strony dolnych dróg moczowych i bez zespołu metabolicznego. Badanie zostało niedawno opublikowane w Andrology, najwyżej ocenianym czasopiśmie poświęconym badaniom andrologicznym.

Cierpisz na migreny lub częste bóle głowy? (to są dwa różne schorzenia)

Migreny są bardzo częste i dotykają 1 na 5 kobiet i około 1 na 15 mężczyzn. objawy obejmują silny ból głowy, który nasila się podczas wykonywania codziennych czynności oraz wrażliwość na światło.

Ból głowy to ból odczuwany w głowie lub sporadycznie twarzy, może różnić się od ostrego lub tępego bólu do pulsującego uczucia i jest często łagodniejszy i przejściowy w porównaniu z migrenami.

Nie należy ignorować nawracających bólów głowy, ponieważ mogą być oznaką czegoś poważniejszego!

Terapia MTP działa na poziomie komórkowym, zmniejszając stan zapalny, zwiększając przepływ krwi i natlenienie krwi, korzyści te mogą mieć efekt domina, w tym redukcję miejscowego bólu.

Co wykazały badania?
W randomizowanym badaniu klinicznym 73 procent uczestników zgłosiło zmniejszenie liczby migren, których doświadczyli. W badaniu stwierdzono, że MTP skutecznie poprawia krążenie krwi w mózgu, co może zmniejszyć występowanie migren i bólów głowy.

Terapia jest bardzo bezpieczna, bardzo przyjemna, a regularne stosowanie gwarantuje długotrwałe efekty w dobrym, bezbolesnym samopoczuciu.

 

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ DO FIZJOTERAPEUTY – Zapisz się na konsultację

ODDZWONIMY I UMÓWIMY NA DOGODNY DLA CIEBIE TERMIN.

#terapiamtp #nowotwór #prostata #migrena #bólgłowy #rehabilitacja

Logo Revital

Wróć do pełni sił i znów ciesz się życiem!

Zapisz się na konsultację w Centrum Zdrowia Rewital

Spacer wirtualny >