Centrum Zdrowia Rewital

Słuchawka +22 390 55 35

Obrzęk limfatyczny – skuteczna terapia

utworzone przez admin | sie 21, 2020

Limfa i jej znaczenie w procesie detoksykacji.

Czym jest limfa? 

Limfa jest to płyn, który płynie bezpośrednio pod naszą skórą. Wszędzie, gdzie mamy skórę, mamy także układ limfatyczny. Układ limfatyczny jest jednym spośród 3 zasadniczych układów oczyszczających w organizmie człowieka. Co ciekawe… Do układu limfatycznego zaliczamy także jelita i płuca! U kobiet szczególnym miejscem ujścia układu limfatycznego jest układ rozrodczy (4 układ oczyszczania organizmu).

Co się stanie jeśli układ limfatyczny zacznie się zatykać?

pierwszym objawem są OBRZĘKI, jest to objaw informujący, że limfa nie ma ruchu w naszym organizmie. Rozpoczyna się nadprodukcja estrogenów (zaburzenia hormonalne), aby odżywić limfę, która sama nie daje rady się oczyścić z toksyn.

Wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem układu limfatycznego, który jest drenującym i oczyszczającym nasz organizm, są tutaj niezmiernie ważne. To wszystko sprzyja tworzeniu się cellulitu.

Jak mam sobie pomóc?

Jedną spośród kilku skutecznych metod w procesie detoksykacji organizmu jest terapia MTP (magnetyczna terapia pulsacyjna). Metoda ta, dzięki podwyższeniu ukrwienia tkanek, wspiera metabolizm i pozwala na szybkie odprowadzenie zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. 

 

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ DO FIZJOTERAPEUTY – Zapisz się na konsultację

ODDZWONIMY I UMÓWIMY NA DOGODNY DLA CIEBIE TERMIN.

Logo Revital

Wróć do pełni sił i znów ciesz się życiem!

Zapisz się na konsultację w Centrum Zdrowia Rewital

Spacer wirtualny >