fbpx

Diagnostyka Układu Krażenia

Zapraszamy na diagnostykę układu krążenia w kierunku zwężenia tętnic obwodowych kostka – ramię. Bezinwazyjne, proste i bezpieczne badanie.

Badanie ABI kostka – ramię

Całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne badanie, które głównie bada stan tętnic obwodowych. Sprawdż czy nie znajdujesz się w podwyższonej grupie ryzyka zawału serca, udaru, niedokrwienia kończyn (chromanie przestankowe, owrzodzenia podudzi, powikłania pocukrzycowe). 

Profesjonalne badania

 

Badanie wykonywane jest profesjonalnym urządzeniem medycznym firmy MESI. Urządzenie automatycznie wylicza wskaźnik kostka – ramię na podstawie którego jesteśmy jednoznacznie stwierdzić czy występuje choroba tętnic obwodowych (PAD).

Na czym polega choroba tętnic obwodowych (ang. peripheral arterial disease, PAD)?

Choroba tętnic obwodowych, nazywana również chromaniem przestankowym, jest chorobą polegającą na zaburzeniu krążenia w nogach. Tętnice w nogach zawężają się na skutek tworzenia się blaszek miażdżycowych, czyli odkładania cholesterolu w ścianach tętnic. Efektem jest ograniczenie przepływu krwi bogatej w tlen.

Schorzenie to może dotyczyć nie tylko tętnic kończyn dolnych, lecz także tętnic w innych częściach ciała. Niemniej u blisko 60% pacjentów cierpiących na chorobę tętnic obwodowych niedrożność występuję w nogach oraz w sercu lub mózgu.

 

Dlaczego warto?

Badanie wskaże nieprawidłowości układu krążenia, dzięki czemu będziemy mogli wprowadzić działania profilaktyczne lub profesjonalne leczenie. 

Jeżeli zaczynaja dokuczać nam ciężkie nogi, mamy cukrzycę, palimy papierosy, skończyliśmy 45 lat, nie jesteśmy w stanie przejść więcej niż 100-200 metrów, pojawiły się żylaki, pajączki, cierpimy na wysokie ciśnienie to warto sprawdzić czy wszystko w porządku. Zapisz się juz dzis na badanie. Zadzwoń: 22 390 55 35

 

Zapraszamy

Nasze Centra są  do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i sugestie. Zapraszamy!

ul. Garibaldiego 4,
04-078 Warszawa

22 390 55 35

biuro@rewital.pl

Napisz do nas

11 + 10 =